توصیه های قبل از لیپوماتیک

همه ی افراد دوست دارند که شکمی تخت و بدون چربی و زیبا داشته باشند این امر با استفاده از روش لیپوماتیک امکان پذیر می باشد ، لیپوماتیک با خارج کردن چربی های ناحیه شکمی ، این امکان را ایجاد می کند تا شکمی صاف داشته باشید .

عمل لیپوماتیک در یک جلسه به طور کامل انجام می شود و شایان ذکر است که از بین بردن چربی ها به طور دائمی است ، ولی حتماً باید به توصیه های قبل از لیپوماتیک توجه کرد .

پیش از انجام جراحی لیپوماتیک باید به چه مواردی توجه داشت ؟توصیه های قبل از لیپوماتیک
قبل هر چیزی فرد باید از نظر مواردی چون : دیابت ، فشار خون ، بیماری های قلبی و عروقی ، بیماری های حساس و خطرناکی مثل سرطان و لوپوس ، بیماری هایی که همراه با ضعف در سیستم ایمنی بدن هستند و جراحی هایی که فرد در گذشته انجام داده است توسط پزشک متخصص آزمایش و بررسی شود و سپس بر اساس نتایج آن لیپوماتیک صورت گیرد ، که شایان ذکر است در بسیاری از موارد جراحی انجام می گیرد چرا که در بسیاری از موارد امکان درمان بعد جراحی هست .

پزشک سوابق مصرف بعضی از داروها خصوصا داروهای ضد انعقادی را بررسی می کند ، مانند آسپرین ، وارفارین

برای جلوگیری از مشکلات احتمالی مهم ترین اقدامات قبل جراحی انجام آزمایش خون ، تست بارداری ، گرفتن تست بیماریی های مانند هپاتیت برای رعایت نکات بهداشتی می باشد .

شب قبل عمل لیپوماتیک موارد زیر باید رعایت شود؛

سعی کنید تا شام بسیار سبکی بخورید و معده خود را خالی نگه دارید .

اگر قرص آسپرین مصرف می کنید ، آن را قطع کنید .

دو روز قبل از عمل لیپوماتیک سیگار و قلیان نکشید .

داروهای زیر از 14 روز قبل عمل نباید استفاده شود :

امیودارون ، سایمتیدین ، سیپروفلوکساسین ، کتوکونازول، وراپامیل ، سرترالین ، فلوکستین ، پنتوکسیفیلین ، آلپرازولام ، آتروستاتین ، سیموستاتین ، کوتریموکسازول ، پاروکستین ، فلوکونازول ، مترونیدازول ، متوپرولول ، تتراسیکلین ، دانازول ، کینیدین ، کلاریترومایسین ، اریترومایسین ، تیروکسین ها ، دیلتیازم و نیفدیپین