07 مارس 2020
مارس 7, 2020

جراحی بینی طبیعی

0 دیدگاه

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : بسیاری از افراد که قصد جراحی زیبایی بینی دارند نمی خواهند مدل بینی شان فانتزی یا عروسکی باشد و خواهان مدل بینی طبیعی هستند و به همین منظور به دنبال بهترین جراح بینی طبیعی هستند تا نتیجه ایده آلی کسب کنند.

در جراحی طبیعی بینی اولین نکته ای که جراح بینی باید به آن توجه داشته باشد این است که فرم بینی با سایر اجزای بینی متناسب باشد و عملکرد بینی حفظ گردد.

بهترین جراح بینی طبیعی
اگر از کاندیدای جراحی بینی طبیعی هستید در انتخاب جراح بینی خود خوب دقت کنید.
جراح بینی انتخاب کنید که تجربه و اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشد.
ابتدا نمونه کار های وی را مشاهده کنید، سپس برای تجربه جراحی بینی طبیعی با وی اقدام کنید.
شما می توانید جراحی بینی خود را با دکتر سید هادی حسینی نسب تجربه کنید.
تجربه های بسیار موفق ایشان در زمینه جراحی های بینی موجب رضایت بسیاری از کاندیدای جراحی بینی که تا کنون به ما مراجعه کرده اند شده است.
جهت مراجعه با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس حاصل فرمایید.
جراحی بینی طبیعی چه ویژگی دارد؟
در جراحی بینی طبیعی ، بینی فرم دار و تیز نمی باشد.
حد استاندارد زاویه بین لب و بینی حفظ می گردد.
قوس روی بینی بسیار نامحسوس و کم است.
سوراخ ها و چین های اطراف بین حالت طبیعی خود را حفظ می کنند.
حالت فرو رفتگی بینی حفظ می شود.
عمل بینی طبیعی مردانه
همانطور که در مقالات پیشین صحبت کردیم، بینی آقایان از نظر ظاهری با بینی بانوان متفاوت است.

اغلب آقایان به دنبال بینی طبیعی هستند اما خانم ها بینی های کوچک و کمی سر بالا را می پسندند.

در آدرس اینستاگرام دکتر حسینی نسب عکس های بینی طبیعی مردانه وجود دارد و آقایانی که برای انجام جراحی بینی طبیعی کاندید هستند می توانند آن ها را مشاهده کنند.
جراحی بینی طبیعی چگونه انجام می شود؟
بهتر است بدانید در جراحي بيني طبيعي تغییرات زیادی بر روی بافت بینی ایجاد نمی شود و عمده تغییرات بر روی نوک بینی و پشت بینی است.

برای جراحی زیبایی بینی ، بهترین جراح بینی با توجه به مهارت و تجربه خود از یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته برای اعمال تغییرات انتخاب می کند.

در جراحی بینی باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از بلند کردن پوست بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می نماید.

در جراحی بینی بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

آیا نوع بینی تاثیری در جراحی بینی طبیعی دارد؟
باید پاسخ داد بله نوع بینی تاثیر بسزایی در جراحی بینی دارد، جراحان زیبایی بینی با توجه به ویژگی های ساختار و پوست ، بینی را به دو گروه بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم می کنند.

بینی استخوانی به دلیل اینکه پوست نازک و استخوان و غضروف محکم می باشد، اعمال تغییرات بر روی آن آسان تر بوده و افرادی که دارای این نوع بینی هستند می توانند عمل بینی نیمه فانتزی ، عروسکی و طبیعی انجام دهند.

بینی گوشتی به دلیل اینکه پوست ضخیم و استخوان و غضروف ضعیف دارد اعمال تغییرات بر روی آن کمی سخت تر بوده و جراحان بینی به افرادی که دارای این نوع بینی هستند توصیه می کنند عمل بینی طبیعی گوشتی انجام دهند.

برای مشاهده نمونه جراحی بینی طبیعی توسط دکتر حسینی نسب می توانید به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر وب سایت ایشان مراجعه کنید.